slajd02.jpgslajd03.jpgslajd04.jpgslajd06.jpgslajd07.jpgslajd08.jpgslajd10.jpgslajd12.jpgslajd13.jpgslajd14.jpg


W dniach 11 i 12 maja 2016 r. w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka”w Chlewiskach odbyły się Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego. Do udziału w Konkursie przystąpiło 66 uczniów z 29 szkół podstawowychz terenu Powiatu Siedleckiego.

 

Jury w składzie:

 

Maria Gaciong, Anna Kazimierczak-Sołoducha, Barbara Maksymiuk, Krzysztof Tomaszewski przyznało nagrody, które są jednocześnie kwalifikacją do Finału Konkursu w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach oraz wyróżnienia w dwóch grupach wiekowych (I grupa – dzieci z klas I – III i II grupa – dzieci z klas IV – VI).

 

 

Nagrody (I grupa) otrzymali:

 

- Maria Niedziałek ze Szkoły Podstawowej w Koszewnicy,

 

- Dominika Chojecka ze Szkoły Podstawowej w Radzikowie Wielkim,

 

- Anna Rymuza ze Szkoły Podstawowej w Krześlinie.

 

Przyznano także wyróżnienia, które otrzymali:

 

- Lena Godlewska ze Szkoły Podstawowej w Mokobodach,

 

- Marcel Kisieliński ze Szkoły Podstawowej w Niwiskach,

 

- Adam Ławecki ze Szkoły Podstawowej w Ługach Wielkich,

 

- Julita Bąbiak ze Szkoły Podstawowej w Domanicach,

 

- Jakub Kadej ze Szkoły Podstawowej w Gołąbku,

 

- Amelia Duk ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Stanach,

 

- Weronika Kruk ze Szkoły Podstawowej w Nowych Iganiach,

 

- Arkadiusz Kania ze Szkoły Podstawowej w Seroczynie,

 

- Anna Staszewska ze Szkoły Podstawowej w Suchożebrach.

 

 

 

W drugiej grupie wiekowej klas IV – VI nagrody otrzymali:

 

- Agnieszka Chojecka ze Szkoły Podstawowej w Zbuczynie,

 

- Natalia Paczuska ze Szkoły Podstawowej w Strzale,

 

- Anna Eleryk ze Szkoły Podstawowej w Seroczynie,

 

- Maja Harasim ze szkoły Podstawowej w Pruszynie.

 

Wyróżnienia:

 

- Katarzyna Rząsa ze Szkoły Podstawowej w Kotuniu,

 

- Adriana Masiak ze Szkoły Podstawowej w Grali,

 

- Julia Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Wodyniach,

 

- Weronika Książczak ze Szkoły Podstawowej w Mordach,

 

- Karol Korneć  ze Szkoły Podstawowej w Suchożebrach,

 

- Joanna Staszewska ze szkoły Podstawowej w Suchożebrach.

 

 

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie a nagrodzeni wyróżnieni uczniowie pamiątkowe książki.

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif;}

Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
Eliminacje Powiatowe XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
 
 
Powered by Phoca Gallery