slajd02.jpgslajd03.jpgslajd04.jpgslajd06.jpgslajd07.jpgslajd08.jpgslajd10.jpgslajd12.jpgslajd13.jpgslajd14.jpg


Informacje dotyczące kolonii letnich w 2020 roku


 

SZANOWNI PAŃSTWO, POTWIERDZAMY UDZIAŁ WSZYSTKICH OSÓB , KTÓRE KONTAKTOWAŁY SIĘ Z "REYMONTÓWKĄ" ZA POMOCĄ TELEFONÓW LUB EMAILA CELEM ZGŁOSZENIA ZAINTERESOWANIA UDZIAŁEM W TEGOROCZNYCH KOLONIACH.

MOŻNA DOKONYWAĆ DALSZYCH WPŁAT. CAŁKOWITY KOSZT KOLONII 2000 ZŁ

 >>> prosimy o zapoznanie się o zapoznanie się z nowymi dokumentami,

wydrukowanie ich oraz czytelne podpisanie celem przedłożenia

 


 

 

1. Odwołujemy kolonie w Kościelisku. Osoby, które wpłaciły przedpłatę proszone są o zwrócenie się za pomocą e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z prośbą o zwrot wpłaconych pieniędzy. W e-mailu proszę podać numer konta bankowego, na który ma nastąpić zwrot.

2. Zamierzamy zorganizować kolonie w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach. Kolonie odbędą się w ustalonych wcześniej terminach tzn:
I turnus 19-31.07.2020 roku
II turnus 02-14.08.2020 roku
III turnus 16-28.08.2020 roku

- Osoby, które wpłaciły przedpłatę a nie zamierzają wysłać dziecka na kolonie mogą za pomocą e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zwrócić się z prośbą o zwrot wpłaconych pieniędzy. W e-mailu proszę podać numer konta bankowego, na który ma nastąpić zwrot.

- Wszystkie zakwalifikowane dzieci przywożone są bezpośrednio do Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” od godziny 14:00 w dniu rozpoczęcia turnusu (rozpoczęcie kolonii o godzinie 16:00).

- Nie odbędzie się uroczyste zakończenie turnusów z udziałem rodziców. Rodzice zabierają dzieci bezpośrednio z Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w dniu zakończenia turnusu od godziny 16:00.

- Program kolonii:
- język angielski
- zajęcia taneczne
- zajęcia teatralne
- zajęcia plastyczne
- zajęcia sportowe

Do czasu zmian wytycznych przez Ministra Zdrowia zajęcia mogą realizować tylko instruktorzy zamieszkali w Polsce.

- nie odbędzie się wycieczka jednodniowa,

- obowiązywał będzie zakaz odwiedzin. Zakaz odwiedzin nie dotyczy rodziców pod warunkiem uzyskania zgody kierownika kolonii i spotkania z dzieckiem poza budynkiem,

- ograniczona zostaje ilość dzieci na każdym turnusie do 50 osób,

- w przypadku dalszego zainteresowania rodziców dzieci, które były zapisane na listę w marcu br. proszę o potwierdzenie telefoniczne lub e-mailowe,

- przedpłaty dokonane w marcu zostają aktualne według kolejności zgłoszeń,

- proszę nie dokonywać przedpłat ani dopłat do chwili potwierdzenia uczestnictwa dziecka pod nr telefonu 601299411 lub 662017970, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,

- szczegółowy regulamin kolonii zostanie zamieszczony w najbliższym czasie.(-) Marek Błaszczyk, Dyrektor DPT Reymontówka